Twoje ciało może się znajdować w jednym z trzech stanów – w stanie anabolicznym, w którym Twoje mięśnie rosną, w stanie katabolicznym, w którym mięśnie rozpadają się lub w stanie neutralnym, w którym Twoja masa mięśniowa ani nie zwiększa się, ani nie spada. Każdego kulturystę interesuje oczywiście tylko stan anaboliczny, kiedy to Twój organizm buduje suchą i zwartą masę mięśniową.

Leukic™
Leukic™

LEUKIC™ wprowadzi Cię w niego, jednocześnie chroniąc Twoje ciało przed niszczącym mięśnie stanem katabolicznym. Nawet najcięższe treningi połączone z najlepszą dietą, nie pomogą jeśli Twoje ciało nie jest w stanie anabolicznym. Więc jak poprawić anabolizm i znacznie zwiększyć tempo wzrostu mięśni? Odpowiedź, to LEUKIC™

– pierwszy i jedyny na świecie stuprocentowy środek anaboliczny. Kluczem jest leucyna -zapoczątkowuje proces syntezy nowych białek. Bez niej, wzrost komórek mięśniowych, nie może zostać zapoczątkowany. Dodatkowo, leucyna zwiększa wydzielanie insuliny, która jest głównym hormonem transportującym substancje pokarmowe do mięśni. Dzięki temu, więcej aminokwasów, tlenu oraz składników odżywczych może zostać przeniesione do mięśni.

Porcja: 6 kap

Zawartość:  180 kap Dostępne

smaki: brak

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład:  Kwas wapnia ketoizokapronianu leucyny 7,2g

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
  • Białko

    Białko – jego rola w procesie odchudzania

    Skuteczna dieta odchudzająca zdecydowanie zaleca zwiększenie podaży białka. Wynika to z fa…
Załaduj więcej Suplementy i witaminy

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Dlaczego warto przetańczyć całe życie ? – wywiad z Kamilą Zielonką

Kamila Zielonka – założycielka Studia tańca Camille – STC dance&more. Absolwentk…